Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

StartseiteStartseite  Neueste BilderNeueste Bilder  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

hangi prgram?

Nach unten 
3 verfasser
AutorNachricht
unknown
Yeni Üye
Yeni Üye

Anzahl der Beiträge : 12

hangi prgram? Empty
BeitragThema: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitimeMi Jan 09, 2008 6:41 pm

Selamun aleyküm,

ya ben müzikle cok ilgileniyorum. müzik kendim de yapmak isitiyorum ama hangi programla baslayim diye bi sormak istedim. Cubase diye bi pogram var ama cok zor.isin icinden kalkamadim. hangi programlari önerebiliresiniz? Simdiden Tesekkürler

UnKnoWn
Nach oben Nach unten
OZZY
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
OZZY

Anzahl der Beiträge : 14

hangi prgram? Empty
BeitragThema: Re: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitimeDo Jan 10, 2008 2:38 am

ve-aleyküm selam unknown...

"bilgisayarda müzik yapmak" bicok sheyi kapsayan bi kelime...
sana shöyle sorayim ilk olarak: bilgisayarda tam anlamiyla bi sharkimi yapmak istiyorsun? yoxa sadece ritim, veya sadece ufak tefek kayitlarmi?

cubase sadece kayit programidir bana göre, MIDI keyboard kullanirsan icindeki sample seslerdende faydalanabilirsin, ama daha cok kayit icin kullanmani tavsiye ederim (yani icindeki sesler saglam sayilmaz). Kullanimi zor degildir cubase'in, yani biraz üzerine olursan, arashtirip kurcalarsan sagini solunu, ögrenirsin eminim...

Ama bilgisayarinda ritim (BEAT) yapmak istiyorsan ozaman ilk bashlangic olarak bi Fruity Loops (yani FL STUDIO) isimli programa gözatmanda fayda var. Bu program gayet anlashilir bir bicimde tasarlanmish, yani bu ishlerde yeni olsan bile gayet rahat kullanabilirsin o ritim programini.

OZZY
Nach oben Nach unten
unknown
Yeni Üye
Yeni Üye

Anzahl der Beiträge : 12

hangi prgram? Empty
BeitragThema: Re: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 12:59 am

slm

bilgin icin cok sagol OZZY. sorumu tam cevapladin...ben ozaman ilk önce fruity loopsle baslayim, bi sorun olursa yine yazarim Smile

ama fruity loops u nerden bulacam simdi? Indirecegim biyer varmi?yohsa satin mi almam lazim?

bilgin icin yine cok tessekkkülrer

UnKnoWn
Nach oben Nach unten
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]
dyKaan

Anzahl der Beiträge : 118

hangi prgram? Empty
BeitragThema: Re: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 1:13 am

Google'in 24/7 kapilar acik, istersen bi ziyaret et sor neler varmis neler yokmus...hele indirmek icin
(Torrent bak ama beni görmedin duymadin Very Happy)

Fruity loops'un test versionlari da var, yane demo, bir süre kullanip sonra kendisini kitliyor ( genellikle 30 gün kullanma hakkin var, yine calisir hale getirmek icin satin alman lazim veya bilgisayarina format cekip yine demosunu indirip deneme asamasini kullanabilirsin...Smile

dedigim gibi, istersen bi google den arattir, bak ne var ne yok, güzel faydali birseyler bulursan bizi de unutma, paylas Wink

Saygilar
dyKaan
Nach oben Nach unten
https://usbp.all-up.com
OZZY
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
OZZY

Anzahl der Beiträge : 14

hangi prgram? Empty
BeitragThema: Re: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 1:31 am

bana sorarsan bu programlarin saglam versiyonlarini bulmak zor, ama buldunmu kral sensin,...
yani FL STUDIO yada CUBASE gibi programlari satin almakla ugrashilmaz, cok pahalidirlar... hele birde iyi versiyonlari... dyKaan'a katiliyorum, "legal" (Very Happy) indirmenin yollarina bak Smile
Nach oben Nach unten
Gesponserte Inhalte

hangi prgram? Empty
BeitragThema: Re: hangi prgram?   hangi prgram? Icon_minitime

Nach oben Nach unten

hangi prgram?
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Sound 'n' music :: Müziðin Mutfaðý-
Gehe zu: