Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

StartseiteStartseite  Neueste BilderNeueste Bilder  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin

Nach unten 
2 verfasser
AutorNachricht
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]
dyKaan

Anzahl der Beiträge : 118

Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin Empty
BeitragThema: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin Icon_minitimeMo Dez 10, 2007 5:55 am

Biraz sonraki verecegim link, sizi cok güzel bir programa yönledirecektir.
Lavalys'in cikartigi Everest adinda olan program hem cok güclü hemde kullanimi kolay. Screenshot'da gördügünüz gibi sisteminizin bircok özelliklerine -mesela isi derecelerini- ögrenebilirsiniz ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Screenshot:
Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin De011x10

Everest Home Edition indirmek icin link _burada_
Exclamation link extern'dir (http://www.zdnet.de)

Türkce dilini kullanmak icin programi kurduktan sonra File(Datei) / Preferences(Einstellung) dan degistirebilirsiniz.

Ben cok uzun zamandir kullaniyorum ve programdan cok memnunum.

Saygilar
dyKaan
Nach oben Nach unten
https://usbp.all-up.com
OZZY
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
OZZY

Anzahl der Beiträge : 14

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 1:45 am

everestten yüxektir hayalperest... Very Happy
Nach oben Nach unten
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]
dyKaan

Anzahl der Beiträge : 118

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 2:16 am

hayalperest üzerine bu diyorum sadece:

Bir mühendis ölmüþ ve büyük bir yalnýþlýk sonucunda cehenneme atilmiþ. Cehennemin konforundan hoþnut kalmayan mühendis bir takým iyileþtirmeler yapmaya baslamýþ. Kýsa bir süre sonra cehennem, klimali odalarý, otomatik tuvaletleri, asansörleri, içecek otomatlari ve diger lüksleri ile bayaðý rahat bir yer haline gelmiþ. Bu arada mühendisin de iyice tanýnýp sevildiðini söylemeye gerek yok. Derken, günün birinde Cennet Meleði, þeytaný aramýþ: -"Selam, cehennemde iþler nasýl gidiyor? Neler yapýyorsunuz?" Þeytan, memnun mesut gülümsemiþ: -"Ohoo.. Biz burada çok iyiyiz. Bir mühendis düþtü buraya ki sorma gitsin. Ýnanýlmaz lüks ve konforlu bir yer yaptý bizim orayý. Bir görsen, tuvaletlerimiz otomatik, kola makinemiz bile var." Melek sasirir: -"Nee! Mühendis mi dedin? O adamin burada olmasi lazimdi. Çabuk onu buraya gönderin!" Seytan: "Mümkünü yok! Kadromda bir mühendisin olmasindan çok memnunum ve onu burada tutacagim!" diye çikismis. Cennet Melegi sinirle bagirmis: "Onu çabuk buraya gönder, yoksa seni dava ederim!" Seytan katila katila gülerken sunlari söylemis: "Yok yaa! Nasil yapacaksin bunu? Bütün avukatlar bizim tarafta!"...

gerci biraz offtopic oldu ama...forumuz can sýkýcý olmasin

Saygilar
dyKaan
Nach oben Nach unten
https://usbp.all-up.com
Gesponserte Inhalte

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin Icon_minitime

Nach oben Nach unten

Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Bilgisayar Teknolojileri :: Donaným-
Gehe zu: