StartseiteStartseite  FAQFAQ  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

Teilen | 

Android touch phone prototipi karşınızda

Nach unten 
AutorNachricht
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]

Anzahl der Beiträge : 118

BeitragThema: Android touch phone prototipi karşınızda   Mi März 05, 2008 6:37 pm

Google işletim sistemi Android'i kullanan touch phone protipi ile ilgili video nete sızdı...

Bu konuda okuyacaklarınız:

1. Android touch phone prototipi karşınızda
2. Video: Android touch phone

1.
Daha önceden belirtilmemiş olan ve Google'ın Android işletim sistemini çalıştıran yeni bir cep telefonu ortaya çıktı. Cihazın Google ortaklarından birisi tarafından yapıldığı düşünülüyor. Esrarengiz telefon neredeyse tamamen dokunmatik ekran ile kullanılıyor; sadece temel fiziksel tuşlar mevcut.

Videonun da teyit ettiği gibi Google'ın şuanki teknolojisi çoklu-dokunmatik hareketleri desteklemiyor; bunun yerine kullanıcılar açılır pencere şeklinde bir kaydırma çubuğu ile web siteleri ve diğer içeriklere zum yapabiliyorlar. Bununla birlikte Android örneği, Apple rakibinde bulunmayan farklı özellikleri beraberinde getiriyor ve hem Google Maps'te hem de 3D oyunlarda panoramik ekran görüntüsü sunabiliyor. Arayüz, eski sayılabilecek 300 MHz işlemci ile çalışmasına rağmen son derece hızlı çalışıyor.

2.

Burdan bakabilirsiniz

!!Video ingizlizce!!

[Alinti: Chip.com.tr]

Saygilar
dyKaan

AdminYK
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]

Anzahl der Beiträge : 25

BeitragThema: Re: Android touch phone prototipi karşınızda   Fr März 07, 2008 4:57 pm

GÜZEL PAYLASIM ORTAK Wink

Android touch phone prototipi karşınızda
Seite 1 von 1