Würden Sie gerne auf diese Nachricht reagieren? Erstellen Sie einen Account in wenigen Klicks oder loggen Sie sich ein, um fortzufahren.

StartseiteStartseite  Neueste BilderNeueste Bilder  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

Fikralar

Nach unten 
2 verfasser
AutorNachricht
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]
dyKaan

Anzahl der Beiträge : 118

Fikralar Empty
BeitragThema: Fikralar   Fikralar Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 2:24 am

Heheee, arkadaslar

buraya fikralarinizi atabilirsiniz Very Happy
hemen ilkini ben getirim:

Code:
Nasrettin hoca bir gün köyden þehre giderken yorulmuþ tarlanýn kenarýndaki Ceviz aðacýnýn altýnda dinleneyim demiþ.Þöyle bir etrafýna bakýnýp aðacýn altýna uzanmýþ. Ve þöyle düþünmüþ.Ey Allah'ým gücüne sual olmaz amma,incecik kabak sapýnda kocaman kabak var, koskocaman aðaçta küçücük ceviz var, bu nasýl iþ deyip uykuya dalmýþ.Aðaçtan bir ceviz hocanýn kafasýna düþüvermiþ.Ve kafada ceviz büyüklüðünde bir þiþ olmuþ. Hoca hiddetle uyanmýþ ve Yarabbi sen en iyisini bilirsin demiþ. Simdi o kabak aðaçta olsaydý benim halim ne olurdu.

Code:
Nasrettin hoca pazarda dalgýn yürüyormuþ.etrafýndaki esnaflarý seyrediyor.bu sýrada ensesine bir tokat geliyor. Hoca tökezlemiþ bir kaç adým sendelemiþ neyse toparlanýp sinirli bir þekilde arkasýný dönmüþ. Bir bakmýþ ki hocanýn 2 katý hayvan gibi bir adam. Hoca durmuþ bir yutkunmuþ önce,sonra:
- bana senmi vurdun? demiþ adama. Adam:
- ben vurdum lan ne olacak demiþ. Hoca:
- sakadan mý vurdun ciddiden mi? demiþ Adam:
- ciddi vurdum napacan?! Hoca:
- Aman aman, öyle olsun... Cunku þakadan hiç hoþlanmam da .

Code:
Jim ile Mary akýl hastanesinde iki hastadýr. Bir gün hastanenin yüzme havuzunun etrafýnda dolaþýrken Jim aniden suya atlayýp en dibe batar. Bunu gören Mary hemen ardýndan atlar ve dibe kadar yüzüp Jim'i kurtarýr. Tabii Mary'nin bu kahramanca davranýþý hastanede olay olur. Bunu duyan baþhekim de Mary'nin artýk iyileþtiðini düþünüp, hastaneden derhal taburcu edilmesi emrini verir. Ýþlemler yapýlýr, belgeler çýkartýlýr, Baþhekim ayni gün Mary'nin yanýna gider:
-Mary, sana bir iyi bir de kötü haberim var. Ýyi haberim, yaptýðýn kahramanca davranýþtan ötürü anladýk ki akli dengen tamamen yerinde ve böylece hastanemizden taburcu oluyorsun. Kötü habere gelince, kurtardýðýn hasta, Jim, intihar etmiþ. Az önce odasýnýn banyosunda kendisini asmýþ bulundu.
- Mary gayet sakin yanýt verir: “O intihar falan etmedi ki. Ben onu astým kurusun diye.

Fikralar 781890

Saygilar
dyKaan

Zuletzt von am Sa Jan 12, 2008 4:21 am bearbeitet; insgesamt 1-mal bearbeitet
Nach oben Nach unten
https://usbp.all-up.com
unknown
Yeni Üye
Yeni Üye

Anzahl der Beiträge : 12

Fikralar Empty
BeitragThema: Re: Fikralar   Fikralar Icon_minitimeSa Jan 12, 2008 4:19 am

Fikralar 240182 manyak fikralar bunlar ya lol!

hele o nasrettin hocayla hayvan adam'in fikrasi. HAHA!

buyrun iki nasrettin hoca fikrasi da benden

Baklava
Hoca aksamleyin eve dogru yururken, baklava seven bir koyluyle karsilasir.
-Hoca, kisa bir sure once bir adam buyuk bir tepsi baklava goturuyordu...
-Beni ilgilendirmez!
-Fakat adam tepsiyi sizin eve goturuyordu.
-O zaman seni ilgilendirmez!

Cennet
Bir gün padiþah Nasreddin Hoca' ya sormuþ.
Hocam ben ölünce cennete mi gideceðim yoksa cehenneme mi, söyle bakayým? demiþ.
Hoca padiþahtan korkmadan :
-Cehenneme gidersiniz padiþahým? demiþ.
Padiþahýn sinirden sakallarý titremiþ.
Bu durumu gören Hoca :
-Kýzmayýn padiþahým ben aslýnda size cennete gidersiniz diyecektim fakat sizin cellatlarýnýzýn kýlýçlarýyla ölen suçsuz kiþilerden cennet dolup taþmýþ.Bu yüzden cennete sýðmazsýnýz diye cehenneme gidersiniz dedim, demiþ.

UnKnoWn
Nach oben Nach unten

Fikralar
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Genel USBP All-up :: Off-Topic-
Gehe zu: