StartseiteStartseite  FAQFAQ  MitgliederMitglieder  NutzergruppenNutzergruppen  SuchenSuchen  AnmeldenAnmelden  LoginLogin  

Teilen | 

Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin

Nach unten 
AutorNachricht
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]

Anzahl der Beiträge : 118

BeitragThema: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Mo Dez 10, 2007 5:55 am

Biraz sonraki verecegim link, sizi cok güzel bir programa yönledirecektir.
Lavalys'in cikartigi Everest adinda olan program hem cok güclü hemde kullanimi kolay. Screenshot'da gördügünüz gibi sisteminizin bircok özelliklerine -mesela isi derecelerini- ögrenebilirsiniz ve ona göre hareket edebilirsiniz.

Screenshot:

Everest Home Edition indirmek icin link _burada_
Exclamation link extern'dir (http://www.zdnet.de)

Türkce dilini kullanmak icin programi kurduktan sonra File(Datei) / Preferences(Einstellung) dan degistirebilirsiniz.

Ben cok uzun zamandir kullaniyorum ve programdan cok memnunum.

Saygilar
dyKaan

OZZY
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°

Anzahl der Beiträge : 14

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Sa Jan 12, 2008 1:45 am

everestten yüxektir hayalperest... Very Happy

Nach oben Nach unten
Benutzerprofil anzeigen
dyKaan
[][][][][][][][][][]
[][][][][][][][][][]

Anzahl der Beiträge : 118

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   Sa Jan 12, 2008 2:16 am

hayalperest üzerine bu diyorum sadece:

Bir mühendis ölmüş ve büyük bir yalnışlık sonucunda cehenneme atilmiş. Cehennemin konforundan hoşnut kalmayan mühendis bir takım iyileştirmeler yapmaya baslamış. Kısa bir süre sonra cehennem, klimali odaları, otomatik tuvaletleri, asansörleri, içecek otomatlari ve diger lüksleri ile bayağı rahat bir yer haline gelmiş. Bu arada mühendisin de iyice tanınıp sevildiğini söylemeye gerek yok. Derken, günün birinde Cennet Meleği, şeytanı aramış: -"Selam, cehennemde işler nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz?" Şeytan, memnun mesut gülümsemiş: -"Ohoo.. Biz burada çok iyiyiz. Bir mühendis düştü buraya ki sorma gitsin. İnanılmaz lüks ve konforlu bir yer yaptı bizim orayı. Bir görsen, tuvaletlerimiz otomatik, kola makinemiz bile var." Melek sasirir: -"Nee! Mühendis mi dedin? O adamin burada olmasi lazimdi. Çabuk onu buraya gönderin!" Seytan: "Mümkünü yok! Kadromda bir mühendisin olmasindan çok memnunum ve onu burada tutacagim!" diye çikismis. Cennet Melegi sinirle bagirmis: "Onu çabuk buraya gönder, yoksa seni dava ederim!" Seytan katila katila gülerken sunlari söylemis: "Yok yaa! Nasil yapacaksin bunu? Bütün avukatlar bizim tarafta!"...

gerci biraz offtopic oldu ama...forumuz can sıkıcı olmasin

Saygilar
dyKaan

Gesponserte Inhalte

BeitragThema: Re: Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin   

Nach oben Nach unten

Bilgisayarinizin özelliklerini ögrenin
Seite 1 von 1

Befugnisse in diesem ForumSie können in diesem Forum nicht antworten
 :: Bilgisayar Teknolojileri :: Donanım-
Gehe zu: